עיצוב בית חדש

עיצוב בית חדש

זה הרגע המאשר שחיכיתם לו הרבה זמן, מעבר לבית חדש. המעבר לדירה חדשה היא שינוי מרענן בחיים ומסמלת את תחילתה של דרך חדשה מלאה בריגושים וחוויות. כניסה לבית חדש מאפשר לכם לבטא את עצמכם את הדרך שלכם בחיים בצורה הטובה ביותר ולייצר מקום שיהיה לכם כיף לחיות בו ולארח בו.

לתכנן את עיצוב הבית

תהליך עיצוב בית חדש מתחיל עוד בשלב החתימה על החוזה מול היזם, בשלב זה אתם יכולים להתחיל לתכנן את הרעיון העיצובי בהתאם לסוג הדירה בין עם מדובר בבית קרקע פרטי או בדירה במגדל מגורים עם נוף לים. כל אלו הם משתנים חשובים שיש לקחת אותם בחשבון שכן אלמנטים שונים בדירות הם מרכיבי מפתח לאזורי ליבה בבית בין עם מדובר על אזור ישיבה, אירוח פנאי וכו'.

לרוב קבלנים מציעים לרוכשי דירות 2 אפשרויות עיצוב לבסיס הדירה שהן ריצוף ואריחים ומטבח סטנדרטי. במידה ולא מדובר בידרה להשקעה סביר להניח שתרצו להחליף את ההיצע שהקבלן מציע לכם מהסיבות שקבלן חושב כלכלית ולא בהכרח חשוב לו נושא האיכות או העיצוב של מיזוג האוויר, הריצוף או המטבח. אנו מציעים עוד בשלב חתימת החוזה מול היזם לברר אילו מוצרים הקבלן מציע ובמידה ותהיו מעוניינים להחליף האם תקבלו החזר כספי (יש לשם לב שלא מדובר על זיכוי בחנות).

לעצב את הבית

הבית שלכם הוא המראה למי שאתם ולכן בראש ובראשונה תשאלו את עצמכם מי אתם ומה אתה רוצים לייצג. האם אתם אנשים מודרניים חובבי גדג'טים ואלקטרוניקה ? האם אתם מעדיפים לחיות במקום שקט ורגוע ? אולי אתם מעדיפים מראה כפרי קלאסי? ברגע שתגדירו מי אתם ומה אתם רוצים לייצג תוכלו להתקדם בצורה מושכלת וממוקדת לשלב העיצוב.

בהתאם להחלטה שלכם יש להתחיל בגוונים, הגוונים והצבע של הקירות, הרצפה וארונות המטבח הם אלו שיהיו הבסיס שלכם לקניית רהיטים מתאימים, מוצרי חשמל מתאימים, אביזרי נוי ותאורה מתאימה. כמובן שצבעים חמים יעניקו לבית שלכם את המראה המשפחתי המחבק וצבעים קרים יעניקו את המראה המודרני או הקלאסי עם מרחבים גדולים יותר.

מה חשוב לכם

הדגש של העיצוב צריך להיות על החדר שהכי חשוב לכם בין אם אתם אוהבים לארח ומעוניינים להשקיע בעיצוב פינת ישיבה במרפסת או בסלון נוח או בין אם אתם חובבי בישול ואתם רוצים להשקיע במטבח מאובזר ויוקרתי שמייצג את התשוקה שלכם לבישול.

האזור המוגש הוא האזור החשוב מבחינתכם ובהתאם אליו יש לתכנן את הריהוט המתאים, האבזור הנכון ונוחות השהייה במקום.

עיצוב בית חדש הוא תהליך ארוך ומורכב שיכול לייצר עומס בשגרה אבל כל עוד תגדירו לכם מטרות ותתקדמו בשלבים לפי תוכנית התוצאה הסופית תהיה שווה את המאמץ.

 


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *